Zámečník – Havarijní a servisní služby

Potřebujete rychle a bez poškození otevřít či odemknout zabouchnuté či zamčené dvěře od bytu, rodinného domu či automobilu??? 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce jsme tu pro Vás. Náš technik je připraven zajistit rychlý servis a opravu bezprostředně po Vašem zavolání. Pokud je opravy náročnější snažíme se, abychom Vám zajistili provizorní zajištění dveří do doby odstranění plného zprovoznění.

Zabouchli jste si dveře nebo jste někde ztratili klíče a teď nevíte jak se dostat domů? Nezoufejte a zavolejte nám. Volejte ve dne v noci……………rádi Vám dveře co nejrychleji otevřeme. Otvíráme veškeré zámky standartního typu, bezpečnostní, vícebodové, závory ve Vašem rodinném domě, bytové jednotce, komerčních prostorech (kanceláře, provozovny, sklady,aj.), garáže, atd. Dále Vám otevřeme všechny typy motorových vozidel bez poškození a to i zabezpečené SAFE.

Poradíme si s:

  • Otevřením zabouchnutých dveří všech typu během chvilky a bez jakéhokoliv poškození dveří či zámku
  • Otevřením zamčených dveří jakékoliv bezpečnostní třídy
  • Otevřením auta jakékoliv značky bez poškození
  • Výměna a montáž zámku, zámkových vložek, rozvorových zámku; instalace závor, rozvor, kováni a další
  • Oprava dveří po vloupání – navrhneme také vhodné zabezpečení dveří proti zlodějům
  • Otevření trezorů
  • Opravy a výroba mříží

Férová cena

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd DO 60 MINUT od nahlášení poruchy

Náš technik k Vám dorazí v nejkratším možném čase, nejdéle však do dvou hodin od nahlášení poruchy na našem telefonním čísle +420 606 99 00 99. Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky informováni o postupu do doby příjezdu.
Upozornění, v případě, že nejste schopni jakkoliv prokázat vlastnický či jiný vztah k otevíranému objektu či vozidlu, je nutné přizvat k asistenci městskou policii či Policii ČR.