Voda – Havarijní a servisní služby

Potřebujete rychle a odborně odstranit vzniklou závadu na rozvodeč či koncových zařízení VODY? Každá domácnost je závislá na dodávce teplé či studené vody z vodovodního řadu a fungčnost rozvodů bere jako samosřejmost. Co ale když dojde k poruše či závadě??? V té chvíli potřebujete RYCHLE odborný a včasný zásah technika, který minimalizuje vzniklé škody a zabrání škodám dalším, ať už na majetku Vašem či Vašich sousedů.

Naše instalatérská pohotovost řeší řadu poruch na vodovodní soustavě jak na zařízení u Vás v domě, bytě, kanceláři či provozovně, tak i na přívodním vedení do Vašich prostor. V prvé řadě zjistíme příčinu poruchy vody, zastavíme přívod vody a provedeme nejnutnější opravy. Poté zjistíme skutečný rozsah poškození a navrhneme Vám opravu. Kalkulace následných instalatérských prací ZDARMA!

Férová cena

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd v DEN nahlášení poruchy

V případě potřeby jsme schopni rychle reagovat a na místě havárie vody budeme velmi rychle od nahlášení poruchy na našem tel. čísle +420 606 99 00 99

Jsme výhradní dodavatelé asistenčních služeb

Servisní služby pro vodu