Topení – Havarijní a servisní služby

Je Vám zima, protože Vám nefunguje topení, kotel či bojler? Potřebujete rychle a odborně odstranit závadu či poruchu na TOPENÍ? Teplo patří ke komfortu každé domácnosti a veškeré výpadky způsobené poruchou jsou velmi nepříjemné. Proto Vám přinášíme služby našich techniků, kteří jsou připraveni takovéto problémy vyřešit. Výpadky tepla převážně v zimním obdodbí nepřinášejí pouze nepříjemný pocit chladu, ale současně mohou mít za následek další závažné poruchy způsobené zamrznutím vodovodní soustavy, promrzání zdiva atd.

Naše topenářská pohotovost řeší nejen vzniklé poruchy a havarie na topných soustavách, ale preventivními kontrolami, údržbou či servisními prohlídkami kotlů, topných těles, zásobníků vody, jsou schopni předcházet samotným závadám v období, kdy jsou jakékoli závady na topení nežádoucí. Přehled autorizací pro jednotlivé značky kotlů naleznete v kategorii SERVIS KOTLŮ!

Férová cena

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd v DEN nahlášení poruchy

V případě potřeby jsme schopni rychle reagovat a na místě havárie topení v Brně a okolí budeme velmi rychle od nahlášení poruchy na našem tel. čísle +420 606 99 00 99.Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.

Nezapomeňte, že pravidelný servis kotlů a topných zařízení je nedílnou součástí každé domácnosti či provozovny a častokrát tak předcházíte samotným haváriím

Jsme výhradní dodavatelé asistenčních služeb

Servisní služby pro topení