O firmě

Celé to začalo v Brně již v roce 2012, kdy po ekonomické krizi byl přehodnocen náš pohled na řemeslné činnosti ve stavebnictví a z velkých výstaveb bytových domů jsme naši činnost přeorientovali na domácnosti a pomoc jejich obyvatelům v nouzových situacích kdykoli je potřeba. Původní činnost byla pouze v oboru elektro.

V průběhu následujících pěti let k této činnosti přibyly i další obory, kdy jsme pak v roce 2017 dokázali v jihomoravském kraji pokrýt veškeré obory činností havarijního charakteru v domácnostech. A začali jsme nabízet komplexní služby pro bytový fond.

Téhož roku jsme započali spolupráci s asistenčními službami pojišťoven pro zajištění domácích asistencí z pojištění domácnosti či spojených s dodávkami energií. Předností spolupráce byla právě komplexnost poskytovaných služeb.

V roce 2019 jsme již byli exkluzivními dodavateli v jihomoravském kraji pro většinu z nich.

Zvyšující se poptávkou po kvalitních a certifikovaných službách pro bytový fond a výsledků hodnocení zákazníků v kterém jsme dopadli velmi dobře, jsme se v roce 2020 rozhodli rozšířit naše služby i do dalších regionů, abychom i dalším zákazníkům mohli nabídnout rychlé, kvalitní a odborné odstranění havarijních stavů v domácnostech.

V roce 2021 již působíme po celé Moravě a Slezsku, na Vysočině, v Ústeckém kraji, Pardubickém kraji a Hradeckém kraji. Pod obchodní značkou poruchySLOVENSKO na celém západním Slovensku.

Současně s rostoucím rozsahem činností, snahou vytvořit ucelený technický nástroj pro bytový fond a vzhledem k celosvětové situaci která počátkem roku 2020 nastala, se původní činnost havarijní a poruchové služby rozrostla na komplexní technickou správu nemovitostí. Tím se původní činnost nejen rozšířila, ale současně rozdělila na jednotlivé divize podle zaměření činnosti, které se úzce prolínají a přináší našim zákazníkům maximální komfort a přehlednost.

Pod obchodní značkou poruchyČESKO a poruchSLOVENSKO poskytujeme havarijní a poruchovou službu a domácí asistence v oboru elektro, voda, topení, plyn, servis kotlů, práce zámečníka.

Pod obchodní značkou můjKLID zákazníci naleznou jedinečné aplikační řešení, které umožňuje snadné zadání opravy, údržby, úklidu, mohou spravovat nájemní vztahy, mít online přehled o svých spotřebách energií a vyúčtování energií a služeb k jakémukoli datu.

Poslední aktuálně spuštěnou službou pro zákazníky je renovace bytů a domácností po pojistné události, kdy veškeré záležitosti s pojišťovnou vyřešíme my, zajistíme zákazníkovi dočasné ubytování, byt mu navrátíme zrenovovaný a uklizený. O nic se nemusí starat. Renovace před nastěhováním nájemníků nebo pokud si chce zákazník zkvalitnit vlastní bydlení, vše bez starostí a pokud nechce renovaci hradit hned, včetně financování do 50.000,- bez navýšení až na 36 měsíčních splátek. To vše přinášíme pod obchodní značkou renoBYT.