Odpady – Havarijní a servisní služby Prostějov

Ucpal se Vám záchod? Neodtékají Vám odpady? Máte ucpaný septik a neodtáká Vám kanalizace? Potřebujete rychlou pomoc, závady na odpadech a kanalizaci jsou provázeny nepříjemným zápachem a nepořádkem skrytým v kanalizaci. Časté příčiny závad a poruch na odpadním vedení jsou způsobeny nedostatečnou údržbou tohoto zařízení, kdy se po určitém čase kanalizační či odpadní vedení ucpe usazeninami, které odpadní voda odvádí. Naši technici Vám odpady pročistí, v případě že to není možné, vymění část neprůchozího potrubí, vymění vadné kalové čerpadlo a to vždy rychle a odborně.

Dále jsme schopni zajistit kamerové zkoušky kanalizačního či stoupacího odpadního vedení pro zjištění příčiny závady, následné vyfrézování či propláchnutí tlakovou vodou. Zajistíme opravu či výměnu čerpadel či plováků septikových jímek. V případě, že máte ucpaný odpad či kanalizaci neváhejte se na nás kdykoli obrátit, jsme tu pro Vám NONSTOP!

Férová cena

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd v DEN nahlášení poruchy

V případě potřeby jsme schopni rychle reagovat a na místě havárie odpadu či kanalizace v Brně a okolí budeme velmi rychle od nahlášení poruchy na našem tel. čísle +420 606 99 00 99. Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu
Nezapomeňte, že pravidelná údržba odpadních a kanalizačních potrubí a septiků je nedílnou součástí každé domácnosti či provozovny a častokrát tak předcházíte samotným haváriím.

Jsme výhradní dodavatelé asistenčních služeb