Komíny – Havarijní a servisní služby Ústí nad Labem

Ucpané komíny a spalinové cesty jsou nejčastější příčinou vzniku požárů či otrav oxidem uhelnatým. Proto je nutné v případě zjištění výskytu kouře či štiplavého zápachu v domácnosti, kanceláři, provozovně, výrobních či skladových objektech, neprodleně volat KOMINÍKA. Ten je schopen rychle a odborně posoudit příčinu výskytu spalin v objektu a sjednat nápravu.

Zajistíme Vám kompletní servis, zajišťující bezproblémový a bezpečný provoz všech odtahů spalin od spotřebičů na jakékoliv druhy paliv. Dále zajistíme kontroly komínů, prohlídky, revize, čištění, frézování, prohlídky komínovou kamerou a samozřejmě odborné poradenství.

Férová cena

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd v DEN nahlášení poruchy

V případě potřeby jsme schopni rychle reagovat a na místě havárie komínu či spalinové cesty v Brně a okolí budeme velmi rychle od nahlášení poruchy na našem tel. čísle +420 606 99 00 99. Pokud výjezd není okamžitě, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.
Nezapomeňte, že pravidelná revize spalinových cest je nedílnou součástí každé domácnosti či provozovny a častokrát tak předcházíte samotným haváriím.