Elektro – Havarijní a servisní služby Most

Potřebujete rychle a kvalitně opravit závadu na rozvodech elektriky? 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce jsme tu pro Vás, abychom odstranili veškeré poruchy a havarie na ELEKTROINSTALACI. Náš technik je připraven zajistit kompletní servis a opravy bezprosatředně po Vašem zavolání. Pokud je opravy náročnější snažíme se , abychom Vám zajistili provizorní zajištění fungování elektriny do doby odstranění závady.

Férová cena

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd v DEN nahlášení poruchy

Náš technik k Vám dorazí v nejkratším možném čase od nahlášení poruchy na našem telefonním čísle +420 606 99 00 99. Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.

Nezapomeňte, že pravidelná revize elektroinstalace, hromosvodu a elektrických spotřebičů je nedílnou součástí každé domácnosti či provozovny a častokrát tak předcházíte samotným haváriím.

Jsme výhradní dodavatelé asistenčních služeb

Servisní služby pro elektro